VYVÝŠENÝ ZÁHON

Skládaný betonový vyvýšený záhon

Skládaný betonový vyvýšený záhon, který lze umístit na zahradu anebo jako součást obecní, parkové i městské zeleně. Lze volitelně kombinovat TYP „A“  a TYP „B“. Oba typy (A, B) umožňují velmi rychlou výstavbu i přemístitelnost. Levné a trvalé řešení pro vaši výsadbu zeleně. Vhodné pro parky, před vstupy do domů, dělící pruhy, dělící pruhy na komunikacích apod. Výborné pro soukromé zahrady.

Velice vhodné také pro školy např. jako učební pěstební plochy, veřejné okrasné doplňky pro nemocnice, domovy pro seniory,  obecní zeleň na náměstích a návsích.  Doplněk pro autobusové a vlakové čekárny. 

Technologie úzkoprofilových betonových desek, které obsahují přísady světového výrobce ohýbaného betonu. Dlouhodobě trvanlivá technologie, bezpečné užití. Ojedinělá novinka na českém trhu. Ryze český výrobek, vyrobeno i vyvinuto v České Republice.

Po složení desek se na dno záhonu umístí biologický odpad (např. listí, tráva, řezanka apod.) do výšky cca 30 cm. Následně se pak záhon vyplní kvalitní zeminou či substrátem určeným výsadbu zeleniny nebo květin.

Z boku záhonu jsou řádky, do kterých je možné dle vlastní fantazie umístit různé druhy rostlin (např.jahoda, hrachor, fazole, muškáty apod.). Tím jsou i boční strany plně využity a záhon pak tvoří ucelený objem. Zalévání horní plochy záhonu postačí i na zásobení vlhkostí i bočních řádků záhonu.

Sestavení záhonů k sobě lze do libovolně dlouhých řad. Záhon je možné jednoduchou úpravou vystavět až do 2,5m výšky, čímž lze vybudovat i neprůhledný plot nebo stěnu. Lze volitelně kombinovat TYP "A" a TYP "B". Oba typy (A, B) umožňují velmi rychlou výstavbu i přemístění. Levné a trvalé řešení pro vaši výsadbu zeleně. Lze pohodlně využít i jako kompostér!!! Dvě velikosti (A) 120 x 105 x 25 cm a (B) 2100 x 105 x 25 cm. 

využití:

 • pěstování okrasných květin
 • pěstování zeleniny
 • dělící prvek pro parky, komunikace, zahrady
 • doplněk veřejných ploch a zahrad
 • úprava vstupů

přednosti:

 • extrémně vysoká trvanlivost
 • velmi levné dlouhodobé řešení
 • žádné ohybání a shýbání za účelem pletí
 • pohodlné pletí, výsadba a údržba
 • jednoduchá přemístitelnost
 • minimální údržba
 • vysoká variabilita
 • bezúdržbová verze
 • dlouhodobá trvanlivost

TYP "A"

rozměr 1200 x 1050 x 250 mm

[FinalTilesGallery id="25"]


TYP "B"

rozměr 2100 x 1050 x 250 mm

[FinalTilesGallery id="26"]

VYVÝŠENÝ ZÁHON TYP

Vyvýšený betonový záhon sestavený z prefabrikovaných desek přírodní šedé barvy. Skládaný záhon z desek vhodný na výsadbu zeleně, okrasných květin, bylinek, zeleniny. Po obou stranách lze do mezery vysadit popínavé rostliny nebo převislé formy rostlin. Lze také využít jako kompostér. Záhon lze rychle složit i rozložit, není potřeba žádného nářadí, nic se nešroubuje ani nijak nespojuje. Stabilní a trvanlivá forma záhonu na Vaší zahradě, před domem, u bazénu apod. Vhodné i jako venkovní řešení soukromé i veřejné zeleně. Skládaný záhon je námi vyvinutý, vyrobený a ryze český výrobek. Je to bezúdržbová trvanlivá verze nadzemního pěstování zeleně, k pletí a sázení není nutné se shýbat. Velmi vhodné pro předzahrádky, dělící zídky, je možné libovolně sestavit do různě vysokých a dlouhých sestav. Pro obce je vhodný jako doplněk autobusových a vlakových zastávek nebo doplněk náměstí, čekáren apod. Expedujeme službou Geis, DHL nebo PPL službou na paletě při odběrech do 3 ks záhonu. TYP "A" velikost 1200 x 1050 x 250mm.

Cena : na základě nabídky

VYVÝŠENÝ ZÁHON TYP

Vyvýšený betonový záhon sestavený z prefabrikovaných desek přírodní šedé barvy. Skládaný záhon z desek vhodný na výsadbu zeleně, okrasných květin, bylinek, zeleniny. Po obou stranách lze do mezery vysadit popínavé rostliny nebo převislé formy rostlin. Lze také využít jako kompostér. Záhon lze rychle složit i rozložit, není potřeba žádného nářadí, nic se nešroubuje ani nijak nespojuje. Stabilní a trvanlivá forma záhonu na Vaší zahradě, před domem, u bazénu apod. Vhodné i jako venkovní řešení soukromé i veřejné zeleně. Skládaný záhon je námi vyvinutý, vyrobený a ryze český výrobek. Je to bezúdržbová trvanlivá verze nadzemního pěstování zeleně, k pletí a sázení není nutné se shýbat. Velmi vhodné pro předzahrádky, dělící zídky, je možné libovolně sestavit do různě vysokých a dlouhých sestav. Pro obce je vhodný jako doplněk autobusových a vlakových zastávek nebo doplněk náměstí, čekáren apod. Expedujeme službou Geis, DHL nebo PPL službou na paletě při odběrech do 3 ks záhonu. TYP "A" velikost 2100 x 1050 x 250mm.

Cena : na základě nabídky

Dotazy k produktu:

[FinalTilesGallery id="24"]