O NÁS

architektonická studie, architekt, architektura, škola, studie, projekt, stavba, dům, rodinný, cena, okna, senior, plast, výroba, podnik, Praha, česká, výrobek, realizace, klient, projekt, prodej, ateliér, návrh, interiér, zahrada, bydlení, chata, recept, plán, chytré bydlení, návrh, studie, Beroun, Strakonice, Písek, Zbraslav

NOVOSTAVBA

Vila Na Ořechovce.

REKONSTRUKCE DOMU

Dům na Betlémském náměstí.

ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ

Sanatorium plastické chirurgie.

PRŮMYSLOVÉ STAVBY

Výrobní areál HUWA.

Hermoch architekti

*1940 Josef Hermoch, architekt. Architekt města Písek do 1968 - 1989. Zajišťuje rozvoj územního plánování města, působí na řízení nové výstavby a památkovou ochranu centra Písku. Spolupráce SURPMO Praha 1989- 1995. Okresní architekt města Náchoda 1995 - 2000. Projektová činnost a návrhy staveb 2000-2022. Umění, hudebník, malíř. Výstavy. Spolupráce se sochaři a výtvarníky. Návrhy staveb. Urbanismus.

o architektovi Josefovi Hermochovi: wikipedie

*1942 Zdeňka Hermochová, stavební projektant, rozpočtář. 1968 - 1989 Agrostav, Zemědělské stavební sdružení. Od roku 1992 podnikatel. Spolupráce na zakázkách. Ocenění staveb. Nabídkové a položkové rozpočty v databázích RTS a ÚRS.

*1967 Josef Hermoch, architekt. Projekty a realizace staveb www.hermoch.cz vznikla v roce 1992 na základě živnostenského oprávnění. Počátky podnikání se datují však již od roku 1989. Kancelář firmy delší dobu působila v Písku a v Praze. Od doby vzniku máme za sebou řadu realizovaných projektů z oblasti bytové výstavby, z oblasti veřejných staveb, průmyslových staveb, zdravotnických zařízení.

*1998 Josef Hermoch. Počítačová technika, CAD, grafika, web design. Klávesy, zpěv.

*2006 Matyáš Hermoch, studium stavebnictví. Spolupráce na CAD projektování. Kytara.

*2012 Štěpán Hermoch, studium, drobné architektonické návrhy. Práce na PC. Bicí.

Nejenom novostavby byly hlavní náplní firmy, ale i rekonstrukce a ucelené dodávky staveb na klíč. Na projektech i realizacích se podílela řada spolupracovníků, zejména z oblasti technického zařízení budov, projektantů vytápění, elektroinstalace, vzduchotechniky, zdravotních instalací, plynovodů. Náš team také doplňují odborníci z oblasti zemních prací a zakládání staveb, provádění komunikací. Zedničtí mistři, obkladači, pokrývači, stavební truhláři, tesaři a další související řemesla. Na zakázkách se podílí spolupracovníci a odborníci. Team

Po dobu praxe jsme získali řadu zkušeností a k významným zakázkám lze nepochybně řadit Rekonstrukci domu "U zeleného stromu" na Betlémském náměstí v Praze 1, Novostavba vily na Ořechovce v Praze 6, Rekonstrukci domu v ulici Heleny Malířové v Praze 6, Sídlo firmy ETA v Praze 4, Výrobní podnik HUWA v Písku, Sanatorium plastické chirurgie v Táboře, Víceúčelová hala v Písku.


 

Kontaktujte nás!

Položky označené * jsou povinné

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Vaši emailovou adresu
Zadejte prosím předmět Vaší poptávky
Zde prosím popište Váš záměr či dotaz

Návštěvnost

  • 129505Celkem:
  • 39Dnes:

HLAVNÍ MENU

DOMŮ Hermoch > O NÁS