architektonická studie, architekt, architektura, škola, studie, projekt, stavba, dům, rodinný, cena, okna, senior, plast, výroba, podnik, Praha, česká, výrobek, realizace, klient, projekt, prodej, ateliér, návrh, interiér, zahrada, bydlení, chata, recept, plán, chytré bydlení, návrh, studie, Beroun, Strakonice, Písek, Zbraslav

RODINNÁ VILA

Vila na Ořechovce.

PRŮMYSLOVÉ STAVBY

Výrobní areál firmy HUWA.

ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ

Sanatorium plastické chirurgie.

REKONSTRUKCE DOMU

Dům na Betlémském náměstí.

Architekt Hermoch

Architekt Hermoch - projekty a realizace staveb www.hermoch.cz vznikla v roce 1992 na základě živnostenského oprávnění. Počátky podnikání se datují však již od roku 1989. Kancelář firmy delší dobu působila v Písku a v Praze. Od doby vzniku máme za sebou řadu realizovaných projektů z oblasti bytové výstavby, z oblasti veřejných staveb, průmyslových staveb, zdravotnických zařízení.  

Nejenom novostavby byly hlavní náplní firmy, ale i rekonstrukce a ucelené dodávky staveb na klíč. Na projektech i realizacích se podílela řada spolupracovníků, zejména z oblasti technického zařízení budov, projektantů vytápění, elektroinstalace, vzduchotechniky, zdravotních instalací, plynovodů.

Náš team také doplňují odborníci z oblasti zemních prací a zakládání staveb, provádění komunikací. Zedničtí mistři, obkladači, pokrývači, stavební truhláři, tesaři a další související řemesla.

Náš Team

Po dobu praxe jsme získali řadu zkušeností a k významným zakázkám lze nepochybně řadit Rekonstrukci domu "U zeleného stromu" na Betlémském náměstí v Praze 1, Novostavba vily na Ořechovce v Praze 6, Rekonstrukci domu v ulici Heleny Malířové v Praze 6, Sídlo firmy ETA v Praze 4, Výrobní podnik HUWA v Písku, Sanatorium plastické chirurgie v Táboře, Víceúčelová hala v Písku.