VÝROBKY

VYVÝŠENÝ ZÁHON TYP

Vyvýšený betonový záhon sestavený z prefabrikovaných desek přírodní šedé barvy. Skládaný záhon z desek vhodný na výsadbu zeleně, okrasných květin, bylinek, zeleniny. Po obou stranách lze do mezery vysadit popínavé rostliny nebo převislé formy rostlin. Lze také využít jako kompostér. Záhon lze rychle složit i rozložit, není potřeba žádného nářadí, nic se nešroubuje ani nijak nespojuje. Stabilní a trvanlivá forma záhonu na Vaší zahradě, před domem, u bazénu apod. Vhodné i jako venkovní řešení soukromé i veřejné zeleně. Skládaný záhon je námi vyvinutý, vyrobený a ryze český výrobek. Je to bezúdržbová trvanlivá verze nadzemního pěstování zeleně, k pletí a sázení není nutné se shýbat. Velmi vhodné pro předzahrádky, dělící zídky, je možné libovolně sestavit do různě vysokých a dlouhých sestav. Pro obce je vhodný jako doplněk autobusových a vlakových zastávek nebo doplněk náměstí, čekáren apod. Expedujeme službou Geis, DHL nebo PPL službou na paletě při odběrech do 3 ks záhonu. TYP "A" velikost 1200 x 1050 x 250mm.

Cena : na základě nabídky

VYVÝŠENÝ ZÁHON TYP

Vyvýšený betonový záhon sestavený z prefabrikovaných desek přírodní šedé barvy. Skládaný záhon z desek vhodný na výsadbu zeleně, okrasných květin, bylinek, zeleniny. Po obou stranách lze do mezery vysadit popínavé rostliny nebo převislé formy rostlin. Lze také využít jako kompostér. Záhon lze rychle složit i rozložit, není potřeba žádného nářadí, nic se nešroubuje ani nijak nespojuje. Stabilní a trvanlivá forma záhonu na Vaší zahradě, před domem, u bazénu apod. Vhodné i jako venkovní řešení soukromé i veřejné zeleně. Skládaný záhon je námi vyvinutý, vyrobený a ryze český výrobek. Je to bezúdržbová trvanlivá verze nadzemního pěstování zeleně, k pletí a sázení není nutné se shýbat. Velmi vhodné pro předzahrádky, dělící zídky, je možné libovolně sestavit do různě vysokých a dlouhých sestav. Pro obce je vhodný jako doplněk autobusových a vlakových zastávek nebo doplněk náměstí, čekáren apod. Expedujeme službou Geis, DHL nebo PPL službou na paletě při odběrech do 3 ks záhonu. TYP "A" velikost 2100 x 1050 x 250mm.

Cena : na základě nabídky

Solitérní kameny

Solitérní kameny z Porfyru vhodné do zahrady.

Cena : 1.900,-Kč/t

Obkladové desky

Obkladové desky z Porfyru, tl. desek 1-3cm nebo 3-5cm. Vhodné na venkovní obklady staveb, soklů, podezdívek, plotů.

Cena : 2.119,-Kč/m2

Soklový kámen

Tříděný soklový kámen z Porfyru vhodný na výstavbu podezdívek domů, plotů, plotových a dělících zdí. Vhodný na terénní zídky a jako doplněk zahradní architektury.

Cena : 1.690,-Kč/t

Dlažební desky 50mm

Řezané dlažební desky tl.50mm z Porfyru, přírodní kámen vhodný na pokládku dlažeb kolem rodinných domů, rekreačních staveb, parkových cest, veřejných prostranství. Velmi vhodné kolem bazénů. Teplý kámen prvohorního původu, vyvřelá hornina, odolnost proti otěru, velká trvanlivost, široké uplatnění, pochůzné i pojízdné plochy.

Cena : 2.550,-Kč/m2

Dlažební desky 30mm

Řezané dlažební desky tl.30mm z Porfyru, přírodní kámen vhodný na pokládku dlažeb kolem rodinných domů, rekreačních staveb, parkových cest, veřejných prostranství. Velmi vhodné kolem bazénů. Teplý kámen prvohorního původu, vyvřelá hornina, odolnost proti otěru, velká trvanlivost, široké uplatnění, pochůzné i pojízdné plochy.

Cena : 2.250,-Kč/m2

Prodej a montáž Porfyru

Dodávka venkovní kamenné dlažby z Porfyru. Jedná se o skládané nepravidelné desky, kladené do betonového lože. Vulkanická vyvřelá hornina Porfyr je velmi odolná a esteticky hodnotná. Použití zejména na pochůzné plochy kolem domů, bazénů a na terasy.

Cena : 3.100,-Kč/m2

Loading