TYPOVÉ PROJEKTY

Bungalov CLARION

Projekt novostavby rodinného domu s 1 bytovou jednotkou, bez garáže. Garážové stání navazuje na stavbu a přimyká se k RD. Dům je jednopodlažní, přízemní, zastřešený valbovou střechou, typu bungalow. Zastavěná plocha domu nepřesahuje 150,00m2, v objektu jsou umístěny obývací pokoj s jídelnou a navazujícím kuchyňským koutem, 3 obytné pokoje, koupelna hlavní (I.), koupelna v ložnici (II.), komora jako technická místnost. Dům je navržen s vytápěním ústředním teplovodním, s topným mediem plyn nebo elektrokotel s vysokou účinností. Ke stavbě hlavní je plánováno umístění bazénu. Předpokládaná realizační cena domu 2.450.000,-Kč bez DPH, na klíč.

Cena : 99.900,-Kč

Bungalov NIKITA

Projekt novostavby rodinného domu s 1 b.j., bez vestavěné garáže. Garážové stání navazuje na stavbu a přimyká se k RD. Dům je jednopodlažní, zastřešený valbovou střechou, typu bungalow. Zastavěná plocha domu nepřesahuje 150,00m2, v objektu jsou umístěny obytný pokoj s jídelnou a navazujícím kuchyňským koutem, 3 obytné pokoje, koupelna, samostatné WC, spíž a technická místnost. Dům je navržen s vytápěním ústředním teplovodním, s topným mediem plyn nebo elektrické etážové vytápění. Ke stavbě hlavní je plánováno umístění bazénu s terasou.

Cena : 99.900,-Kč

Projekt domu pro hosta

Projekt vejminku pro hosta nebo babičku,´. Stavba na klíč, moderní "DŮM PRO BABIČKU" ve Vaší zahradě u Vašeho rodinného domu, vily, stavení... Tento dům zahrnuje veškeré potřeby pro Vašeho milého návštěvníka, babičku, sourozence, přítele atd... kterého rádi uvítáte a dočasně ubytujete. Hostovi poskytuje náležité soukromí a tak se vzájemně nerušíte. Obytný prostor DOMU je 36,0 m2, koupelna (6,0m2) poskytuje bezbarierový sprchový kout, umyvadlo, WC. Dům je vybaven samozřejmě i kuchyňskou linkou pro příležitostné uvaření. Linka obsahuje lednici, 4 plotýnkový elektro vařič, myčku, dřez s odkapávačem. Výbavou domu je dále TV s uhlopříčkou 42". Vytápění objektu je teplovodním přímotopným systémem. Průměrný provozní náklad (spotřeba energií) při celoročním užívání domu činí 1.950,-Kč/měsíc. Taktéž tento dům může stát samostatně na Vašem pozemku jako Vaše trvalé moderní sídlo a můžete jím levně vyřešit potřebu Vašeho bydlení ať už krátkodobě nebo i v dlouhodobém horizontu.

Cena : 88.000,-Kč

Návštěvnost

  • 131081Celkem:
  • 30Dnes: