Prodej a montáž Porfyru

Prodáváme a zajišťujeme dodávku a montáž kamenných dlažebních desek z Porfyru.

Nabídka


Solitérní kameny

Solitérní kameny z Porfyru vhodné do zahrady.

Cena : 1.900,-Kč/t

Obkladové desky

Obkladové desky z Porfyru, tl. desek 1-3cm nebo 3-5cm. Vhodné na venkovní obklady staveb, soklů, podezdívek, plotů.

Cena : 2.119,-Kč/m2

Soklový kámen

Tříděný soklový kámen z Porfyru vhodný na výstavbu podezdívek domů, plotů, plotových a dělících zdí. Vhodný na terénní zídky a jako doplněk zahradní architektury.

Cena : 1.690,-Kč/t

Dlažební desky 50mm

Řezané dlažební desky tl.50mm z Porfyru, přírodní kámen vhodný na pokládku dlažeb kolem rodinných domů, rekreačních staveb, parkových cest, veřejných prostranství. Velmi vhodné kolem bazénů. Teplý kámen prvohorního původu, vyvřelá hornina, odolnost proti otěru, velká trvanlivost, široké uplatnění, pochůzné i pojízdné plochy.

Cena : 2.550,-Kč/m2

Dlažební desky 30mm

Řezané dlažební desky tl.30mm z Porfyru, přírodní kámen vhodný na pokládku dlažeb kolem rodinných domů, rekreačních staveb, parkových cest, veřejných prostranství. Velmi vhodné kolem bazénů. Teplý kámen prvohorního původu, vyvřelá hornina, odolnost proti otěru, velká trvanlivost, široké uplatnění, pochůzné i pojízdné plochy.

Cena : 2.250,-Kč/m2

Prodej a montáž Porfyru

Dodávka venkovní kamenné dlažby z Porfyru. Jedná se o skládané nepravidelné desky, kladené do betonového lože. Vulkanická vyvřelá hornina Porfyr je velmi odolná a esteticky hodnotná. Použití zejména na pochůzné plochy kolem domů, bazénů a na terasy.

Cena : 3.100,-Kč/m2

Dotaz k produktu, žádost o konkrétní nabídku:

Vyžádejte si konkrétní nabídku včetně dopravy a složení na určeném místě.


 

Loading